Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Dan Adrian [aDRIAN12 / 21]


aDRIAN12
 Share

Recommended Posts

Numele real : Dan Adrian Robert.
Varsta reala: 16 ani.
Orasul unde traiti: Rosiorii De Vede.
Cu ce va ocupati: Scoala si footbal.
De cat timp jucati pe server: De cand s-a inceput administrarea lui.
Cat timp acodrati serverului pe zi: Aproximativ 2-3 ore.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru a ajuta serverul la dezvoltarea lui cat si rezolvarea cazurilor
in care jucatori dau intentionat disconnect dupa ce au fost prinsi de politisti sau fac non rp.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte Sunt o persoana pe care te poti baza, sunt stapan pe situatie si ma pot descurca cu eventualele "sarcini" acordate pe parcurs,
imi place cooperarea si pot lucra atat pe cont propriu, cat si in echipa. Sunt atent cu persoanele din jur, imi asum si cea mai mica greseala atunci cand o fac si prefer
sa discut cu cineva atunci cand greseste.

------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): Dan Adrian Robert.
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): @DRIAN
Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni pe nici un server de pe comunitatea fplayt.
ID-ul din joc:21
Averea detinuta in joc: Deocamdata a fost acordat proaspat un wipe si nu mai detin avere.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, sunt politist pe server si fac o treaba minunata.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut altercatii cu o persoana din staff.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cu siguranta voi da dovada de activitate pe server cat si pe discord daca este cazul si ma voi pune pe treaba mea de
a ajuta jucatorii.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor ce nu detin informatiile legate de jocul respectiv cat si de jucatorii ce fac non rp.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Sigur.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share