Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Maximilian Corleone [ Maximilian Corleone / ID: 315 ]


Maximilian Corleone
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?:server blue 

------  Informatii din viata reala -----

Numele real :Mihai Bogdan
Varsta reala:15-16
Orasul unde traiti:Targoviste
Cu ce va ocupati:Elev la liceu
De cat timp jucati pe server:cateva luni
Cat timp acodrati serverului pe zi:majoritatea timpului
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece consider ca am invatat destul de multe de cand joc pe acest server si imi place foarte mult
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana amuzanta careia ii place compania oamenilor si o atmosefera frumoasa.Nu sunt genul care este foarte dur dar cand este nevoie pot fii,fara injuraturi doar prin vorbe bune poti schimba ceva, fara ele doar sunt niste vorbe aruncate.


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin):Maximilian Corleone
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):maximilian
Sanctiuni anterioare pe server:singura sanctiune a fost pentru o amenda de viteza
ID-ul din joc:315
Averea detinuta in joc:un bmw m6(140.000) , si 30.000 de dolari in inventar
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu,eu stiu ca am o reputatie buna si corecta
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As schimba acest oras intr-un loc mai bun unde nu ar mai fii probleme atat de dese.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca are atributia de a ajuta orasul si de a raspunde la orice intrebare legata de el.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da(OBS)
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da sunt de acord pentru ca nu mint cu nimic
Link to comment
Share on other sites

 Share