Sign in to follow this  
GREYT

REPORT JAF LOCATIE NEPERMISA-OM CARE NU E IN MAFIE

4 posts in this topic

Nume Reclamant si ID: 67 George Eduard (GREY-On Steam)
Nume Reclamat si ID: 681 (Nume Steam deoarece nu s-a prezentat>LozLow17 hellcase.com)
Data/Ora: 2018.06.02 Ora>15>50
Regula incalcata (din regulamentul serverului):Am fost amenintat cu arma intr-o locatie nepermisa si injurat in ultimul hal cand i-am spus ca nu este voie sa jefuiasca pe cineva acolo.
M-a lasat in pace si a sunat din nou la Uber in acceasi locatie si cand i-am spus din nou acelasi lucru mi-a spus ca este mafiot,(fara sa precizeze mafia din care face parte>l-am rugat asta), am fost amenintat ca imi afla ipul si vine dupa mine daca ii fac report.
O explicatie a actiunii: Domnul reclamat a chemat Uberul intr-o locatie nepermisa si a inceput sa ma injure si sa ma ameninte ca daca nu ii dau 4k ma omoara.
Dovezi (OBLIGATORIU, Poza/Video): POZEELE MAI JOS(PS> IMI CER SCUZE NU AM STIUT SA LE PUN AICI)
Martori:Nu exista martori.(Doar un prieten cu care vorbeam pe Discord in timp ce jucam)
Alte informatii:Nu am vrut sa il reportez pe om, dar prin faptul ca a zis ca afla unde stau m-a enervat foarte tare! Salut!

20180206155035_1.jpg

20180206155031_1.jpg

Se afla într-o locație unde avea dreptul să te jefuiască, dar având în vedere că te-a chemat ca uber și apoi a încercat să te jefuiască are ban 3 zile.

Edited by KGBomby

Mulțumesc!  Nu am vizionat bine locația(îmi cer scuze)!

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this