Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Guzman Joaquin Archivaldo Loera [ AaLlEeXxX69 / ID: 14 ]


AaLlEeXxX69
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?: RED

 

------  Informatii din viata reala -----

 

Numele real : Marinus Alex         

Varsta reala: 17

Orasul unde traiti: Bucuresti

Cu ce va ocupati: Elev si Fotbalist (Sub contract)

De cat timp jucati pe server: De aproape 2 luni ( pe blue 1 luna si jumatate si pe red de vreo 2 saptamani)

Cat timp acodrati serverului pe zi: 3 – 4 ore (cateodata si mai mult sau mai putin)

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca am idei foarte bune si sunt iesit prin lume, gen stiu cum sa vorbesc cu lumea. Nu ma balbai sau  ceva.

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana energica, calma, curioasa, generoasa (in unele momente). Respect persoana care ma respecta si daca nu imi convine ceva spun pe fata, fara sa ma ascund.

 

 

------  Informatii de pe joc -----

 

 

Numele din joc (Buletin): Guzman Joaquin Archivaldo Loera

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AlexandruChipciu

Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut

ID-ul din joc: 14

Averea detinuta in joc: 6k

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: De obicei incerc sa fac tot ce fac mai bun, o sa ma consult cu unul dintre voi cu unele idei pe care le am.

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Se ocupa de server,  si ajuta jucatorii care au nevoie de raspunsuri

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Am un program de la controllerul meu (Xbox 360) si merge sa inregistrez cu el, mai trebuie setat sa ma aud si eu dar in general da, da pot.

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share