Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Fetica Eduard Valentin[FloydKasparov/87]


FloydKasparov.
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?:Blue

------  Informatii din viata reala -----

Numele real :Fetica Eduard Valentin.
Varsta reala:18.
Orasul unde traiti:Pitesti.
Cu ce va ocupati:Cu liceul.
De cat timp jucati pe server:Pe acest server joc cam de o luna jumatate.
Cat timp acodrati serverului pe zi:Intre 3-5 ore in timpul saptamanii iar in weekend intre 6-10 ore.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Pentru ca mereu mi-a placut sa ajut oamenii indiferent de situatie chiar daca au fost decizii greu de luat.De fiecare data cand un jucator are nevoie de ajutor eu il indrum si ii spun ce sa faca de inceput ca sa prospere pe aceasta comnunitate unita.

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte)Sunt o persoana sociabila prietenoasa in cautare mereu de prieteni noi si ma intregrez usor intru-un grup.

------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin):FloydKasparov
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):FloydKasparov. 
Sanctiuni anterioare pe server:Nu nu am avut si nici nu voi avea.
ID-ul din joc:87.
Averea detinuta in joc:10.000$
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu din potriva numai lauda si multumiri am primit de cand joc.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am fost cooperant si prietenos.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Asi ajuta mai mult playerii care au nevoie de ajutor pentru ca sunt unii playeri care se joaca noaptea sau chiar si ziua si au nevoie de ajutor cu diferite probleme si sa am posibilitatea sa ii ajut mai mult decat asi faceo doar scris pe chat.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Cu ajutarea si indrumarea playerilor in diferite probleme. 
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da am posibilitatea Cu ShadowPlay.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da sunt de acord cu acest termen si chiar respect acest paragraf.Multumesc pentru timpul acordat.
Edited by FloydKasparov.
Mici erori gramaticale in unele locuri.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share