Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Razvan Andrei [TuRoK / ID: 61]


TuRoK
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?: RED

------  Informatii din viata reala -----

Numele real : Razvan
Varsta reala: 17
Orasul unde traiti: Valenii de Munte
Cu ce va ocupati: Scoala
De cat timp jucati pe server: 3 luni.
Cat timp acodrati serverului pe zi: 6-7 ore.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece joc de ceva timp, stiu regulamentul, sunt foarte activ si pot ajuta playerii in orice situatie.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) : Sunt un băiat cu cei 7 ani de acasa, stiu de gluma, îmi place să lucrez în echipa. Sunt o persoana responsabilă, îmi asum greșelile. Sunt intr-o continua cautare de senzații noi.


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): Razvan Andrei
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): TuRoK
Sanctiuni anterioare pe server: Nu.
ID-ul din joc: 61
Averea deținută în joc: Un golf 4, bmw m3e30, bmw 850sli, honda ek9 si suma de 30.000$.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, Deoarece sunt in Politie si ma ocup cu legea.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fii si mai activ, m-as implica la dezvoltarea comunității, as ajuta toti playerii care nu stiu informații legate de servere.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu mentinerea role-play-ului pe server, ajutarea playeriilor neștiutori, sancționarea playeriilor ce incalca regulamentul.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Edited by TuRoK
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share