Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Popica Ciprian [ CipriAC / 1239 ]


CipriAC
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?: Blue

------  Informatii din viata reala -----

Numele real : Curcan Ciprian.
Varsta reala: 15.
Orasul unde traiti: Suceava.
Cu ce va ocupati: Elev.
De cat timp jucati pe server: O luna si jumatate.
Cat timp acodrati serverului pe zi: Timpul saptamanii 3-4 ore, iar in weekend cel putin 6 ore.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece mai tot timpul sunt activ pe discord iar pe server
intru aproape in fiecare zi si tot timpul incerc sa ajut playerii care sunt la inceput si nu stiu ceva sau au nevoie de ajutor.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte) Pai sunt o persoana foarta ambitioasa, tot timpul incerc sa fac cat mai bine ceea ce fac si incerc
sa am un stil de viata cat mai sanatos.


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): Popica Ciprian.
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): CipriAC.
Sanctiuni anterioare pe server: -
ID-ul din joc: 1239.
Averea detinuta in joc: Cam 500k, Audi rs7, Bmw m3 Drift si Tesla modelX.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi mult mai activ pe discord si as ajuta mult mai multi oameni.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta oamenii care au nevoie de ajutor atat pe server cat si pe discord.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share