Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Botezatoru Andrei [ Andii / ID: 3933 ]


Andii
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?: BLUE

------  Informatii din viata reala -----

Numele real : Andrei
Varsta reala: 18
Orasul unde traiti: București 
Cu ce va ocupati: Elev
De cat timp jucati pe server: 1 luna și jumătate
Cat timp acodrati serverului pe zi: 3 ore, poate și mai mult, doar ca acum am o problema de sănătate și nu pot activa la fel ca pana acum.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit funcția deoarece îmi iau treaba in serios, sunt matur și îmi place sa ajut oamenii care au nevoie de acest lucru.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat cu bun simt, care știe sa se faca plăcut foarte repede. Sunt perfecționist, nu îmi place sa fac lucrurile de mântuială și țin la detalii. Sunt o fire optimista și ma consider o persoana din multe puncte de vedere. Îmi place când cineva îmi cere ajutorul deoarece sunt foarte săritor, îmi place sa ajut oamenii care îmi cer asta. Îmi plac oamenii care sunt sinceri. Am simtul umorului, dar niciodată nu întrec măsura cu gluma. Nu îmi place când cineva își bage joc de munca mea sau a altcuiva.


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): Botezatoru Andrei
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Andii TheMasterPiece - ///M
Sanctiuni anterioare pe server: Nu am așa ceva.
ID-ul din joc: 3933
Averea detinuta in joc: Undeva la 800.000$, o Yamaha R1, un Golf 7.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Desigur ca nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, niciodată.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as alege un program in care sa am și timp sa ma joc, dar și sa răspund jucătorilor care au nevoie de ajutor.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Este un ajutor, ucenic dacă pot spune așa, al adminilor, care se ocupa de întrebările jucătorilor și ajuta adminii când aceștia au nevoie.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Categoric.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share