Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Mihai Alcapone [1159]


Selfie
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Alcapone
  • 1.2 Prenume: Mihai
  • 1.3 Sex: Masculin 
  • 1.4 Vârsta: 30 de ani
  • 1.5 Înălțime: 1.8
  • 1.6 Greutate: 75kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: Pierra Complex, AP 7
  • 1.9 Număr de telefon: 697-7391

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt cetatean legal.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala cronica, sunt apt de munca.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am avut probleme cu politia.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am avut probleme cu politia.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, pentru parcare interzisa.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, cunosc limba Engleza cat si Franceza la perfectie.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, este prima data.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Departamentul de Politie, din pacate respins
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Inginer in salubritate

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):  Imi doresc sa ma alatur acestui departament deoarece imi place foarte mult corectitudinea si dreptatea. Un alt motiv ar fi ca de mic l-am avut pe tatal meu ca exemplu, care m-a facut sa ma indragostesc de aceasta meserie frumoasa. Ma pregatesc de mult timp pentru aceasta meserie. Mi-ar placea sa ajut la asigurarea linistii si ordinii publice in orasul nostru drag Los Santos, sa ajut la reducerea ratei de accidente rutiere, cat si a infractiunilor savarsite de zi cu zi.  Ma simt pregatit sa dau tot ce am mai bun din mine pentru a imi indeplini visul si pentru a face o cariera buna in aceast Departament.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Fiecare se face remarcat si se diferentiaza prin aptitudinile dobandite sau cele cu care a fost inzestrat. Calmitatea, rabdarea si respectul fata de persoanele din jurul meu cred ca ma diferentiaza intr-un mod pozitiv fata de restul persoanelor. O alta caracteristica care pot spune ca ma diferentiaza este corectitudinea, atunci cand cineva greseste trebuie sa isi asume, iar mie imi place sa ma asiugr ca totul decurge ca la carte, ca va fi sanctionata persoana care va gresi indiferent de cat de mica este greseala.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Mihai Claudiu
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) :  Am 18 ani
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Slatina, judetul OLT.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : De aproximativ 1 an.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De 7-8 luni. 
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) : 460 de ore jucate
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 1159
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații : De cand am parasit Los Varrios nu sunt si nu voi mai fi bombardier.
Edited by Selfie
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share