Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Florian Teodor [45]


SYx
 Share

Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Florian
  • 1.2 Prenume: Teodor
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 32
  • 1.5 Înălțime: 1,89m
  • 1.6 Greutate: 75KG
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Casa Mirror 32
  • 1.9 Număr de telefon: 708-4073

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, folii geamuri cu opacitate redusa - Camion.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza, nivel C1.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, de trei ori.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Acceptat, Respins din pricina deficitului de cuvinte prezente in aplicatie,iar mai apoi Acceptat dupa revizuirea aplicatiei.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Scafandru, Pilot, Tirist

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa aduc legea pe prim plan, oferind un trai ridicat oamenilor de rand ce incearca sa-si cladeasca o viata corecta in acest oras. Ma voi asigura ca motto-ul "SIGURANTA SI INCREDERE" va fi respectat cu pretul vietii. Orasul Los Santos da dovada de o crestere sporita a ratei de criminalitate pe zi ce trece, iar dorinta mea apriga este de a o diminua pe cat posibil si de a aduce sentimentul de liniste in casele si sufletele cetatenilor ce au ales calea corecta si dreapta atat moral cat si raportat la Codul Penal. Deopotriva ordinea si disciplina din cadrul Departamentului de Politie Los Santos vor fi respectate in intregime si ma voi conforma regulilor interioare, cat si celor "nescrise", ca un tot unitar.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Am terminat cu succes Academia de Politie Alexandru Ion Cuza, dovedind aptitudinile fizice personale, cat si gradul de supunere si conformare a ordinelor evocate de catre cadrele didactice din cadrul academiei. Consacrat fiind prin diploma de absolvire, plenitudinea oranduita din abilitatile mele mentale, impletite cu ajutorul solidaritatii, autoritatii, bigotismului si masculinitatii, formeaza un fundamental tot unitar. De asemenea ,ma voi dedica in totalitate spre a sprijini o cat mai buna personificare a justitiei si intruchiparea Codului Penal universal.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Teodor
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 20
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 2013
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 6 luni
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 660
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 45
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații : Multumesc pentru atentia acordata.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share