Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Muresan Codrut [4723]


Codrutz
 Share

Recommended Posts

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Muresan
  • 1.2 Prenume: Codrut
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 22
  • 1.5 Înălțime: 1.87
  • 1.6 Greutate: 85kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman 
  • 1.8 Adresă: Abe Milton Parkway, bloc c16, ap 32
  • 1.9 Număr de telefon: 256-2513

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetatea legal al orasului Los Santos.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Consider ca aceste boli nu imi pot impiedica performanta de potential angajat al Departamentului de Politie, deoarece nu am nici o boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat pentru o crima si nu incurajez agresivitatea.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat niciodata pentru o infractiune si nu incurajez incalcarea legilor din codul penal.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am facut uz de substante interzise. Nu sunt de acord cu folosirea acestora si imi doresc ca rata de folosire a acestor sa fie foarte mica in orasul nostru minunat.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit niciodata o contraventie, deoarece respect codul penal.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, am un permis de conducere valabil ce contine categoriile de conducere: A, B, C, C+E, D.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, permisul nu mi-a fost niciodata suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil sa comunic in limba romana corect gramatical cat si verbal.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, am cunostinte lingvistice in limba engleza si germana fiind limbi de baza pe care le-am studiat intensiv la scoala.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, am mai trimis un CV catre Diviziunea de Angajare a Departamentului de Politie al orasului Los Santos.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Verdictul Diviziunii de Rectrutare si munca a fost ca sunt binevenit la angajari.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Inafara de Diviziunea de Angajare a Departamentului de Polite nu am trimis nici un CV de angajare.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost tirist si in majoritatea timpului ma ocupar cu investitia in actiuni online.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului de Politie Los Santos, deoarece consider ca am calitatile specifice pentru aceasta meserie si imi voi putea desfasura actiunile in pace si liniste. Imi place ca in acest departament ai parte de multe actiuni, de la actiuni simple cum ar fi opriri in trafic pana la actiuni complexe unde ai parte de adrenalina cum ar fi jafuri bancare si urmariri. Mai apreciez la acest departament ca in conducere sunt niste oameni foarte capabili care tin in frau tot departamentul. Imi doresc foarte mult ca in acest oras sa opresc ilegalitatea si incalcarea codului penal si sa stiu ca in acest oras este pace si liniste. Foarte multe actiuni ilegale sa intampla pe strazile orasului din Los Santos si doresc ca aceste actiuni sa fie elidate din oras.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Pai, la baza toti suntem la fel, dar ca si calitati pot spune ca ma diferentiez foarte usor de ceilalti. Dorinta mea de a oprii ilegalitatea nu poate fi definita, chiar imi doresc acest lucru. Imi doresc sa caut un grup de oameni unde imi pot desfasura actiunile si munca in pace si liniste, iar eu consider ca acesta este cel potrivit. Fiecare potential angajat are cate o calitate a lui care il avantajeaza sau nu, dar eu, eu sunt mai diferit, ma pricep in majoritatea domeniilor, de la condus pana la multe altele. Imi place sa glumesc, dar in momente nepotrivite imi schimb imediat atitudinea.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Codrut
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 15
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Pitesti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 2016.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : ma joc pe serverul FplayT de proximativ un an.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 307 ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 116
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, am citit informatiile legate de aplicatie.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, am citit regulamentul politiei.
  • 5.14 Alte informații : Multumesc pentru atentia acordata.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share