Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Ispillante Patrick [761]


Recommended Posts

 

 

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

 

1.1 Nume: Ispillante

1.2 Prenume: Patrick

1.3 Sex:  Masculin

1.4 Vârsta: 24

1.5 Înălțime: 1.85

1.6 Greutate: 85

1.7 Naționalitate: Roman

1.8 Adresă: -

1.9 Număr de telefon: 840-8159

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

 

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt!

2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici o boala, sunt perfect sanatos!

2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici o boala, sunt perfect sanatos!

2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu deoarece nu am nimic.

2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost

2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost

2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu

2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, o singura data pentru depasirea vitezei

2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da

2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu

2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Sunt perfect capabil!

2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, stiu si engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

 

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, am trimis 2 in care am fost acceptat si am ajuns sa fiu agent principal avand destul de multa experienta si intr-una refuzat!

3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Dupa cum am spus mai sus, am fost agent princial.

3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, am incercat sa merg si in medici, dar va spun sincer nu mi-am dat interesul cum imi dau aici. Am facut-o din dorinta de a experimenta lucruri noi.

3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Refuzat

3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost petrolist la o compania RON si am lucrat la posta in trecut.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

 

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): La varsta frageda de 5 ani, mi-a fost omorat tatal cu cruzime de o  adunare de mafioti. Din momentul in care am aflat pana in prezent am promis ca o muncesc din greu sa ma fac politist si sa ajung sa prind toti oamenii rai din acest oras. M-am antrenat foarte multi ani, incepand sa fac fotbal profesionist de la 10 la 15 ani, la 15 ani m-am apucat de sala si de invatat foarte mult la materiile la care trebuia sa dau bacu' pentru Politie. Am avut momente in care simteam ca nu mai pot, ca nu mai rezist, dar ma gandeam la tatal meu decedat si la mama mea care se chinuia cu cruzime sa imi ofere tot ce am nevoie pentru a-mi atinge obiectivul. In prezent, am reusit sa termin Academia de Politie si sa fiu la un pas in a-mi atinge obiectivul din nou .Pe langa asta, doresc sa fac parte din acest departament deoarece in fiecare zi acest oras este din ce in ce mai periculos si vreau sa opresc asta.  Imi place foarte mult sa ajut lumea, sa colaborez cu colegii si sunt un om care nu se lasa niciodata din ce si-a propus. Daca voi obtine acest post, voi incerca sa imi fac treaba foarte bine si voi avea grija de aceasta tara cum a avut mama de mine! Si faptul ca n am reusit din nou sa mi recapat postul, m-a facut mai ambitios si nu voi ceda din a spera in asta!

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu sunt un om care este capabil sa ofere siguranta cetatenilor, sunt un om responsabil, intelegator, tolerant, pot face orice pentru a ajunge in timp un grad mai mare si as face aceasta meserie din placere, nu pentru bani. Ma pot incuraja singur in orice moment gandindu-ma la tatal meu si simt ca nimic nu o sa ma impedice sa ofer siguranta si incredere cetatenilor! Ceea ce ma mai face diferit, este faptul ca niciodata nu ma opresc din ce imi doresc sa realizez!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

 

5.1 Prenume : Patrick

5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 16 ani 

5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Sunt din Barlad.

5.4 De când vă jucați GTA V? : Eu Gta ma joc cam din 2014, cand mi l am cumparat pe xbox!

5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Pai prima oara am intrat prin noiembrie cred

5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) : 305 ore

5.7 Ce ID aveti in joc? : 761

5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da!

5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da!

5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da!

5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da!

5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da, normal

5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, il stiu la perfectie!

5.14 Alte informații : Sper sa fiu acceptat deoarece imi doresc din inima acest post! ❤️ 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share