Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Papuc Rares [1080]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Papuc 
  • 1.2 Prenume: Rares
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 27
  • 1.5 Înălțime: 1.85 m
  • 1.6 Greutate: 72 Kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Casa Mirror in chirie
  • 1.9 Număr de telefon:  547-7599

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: DA,sunt!
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: NU,nu sufar!
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: NU este cazul!
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: NU este cazul!
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  NU
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: NU
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: NU
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: DA,mai de mult imi placea sa conduc mai rapid,acum m-am linistit din cauza sanctiunilor!
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: DA!
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: DA,pentru viteza excesiva
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: DA,sunt!
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: DA,am cateva cunostinte lingvistice in limba engleza!

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: DA
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: am fost respins
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: DA
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am fost acceptat in departamentul medical!
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost sofer la posta romana,apoi sofer de autobuz prin munti,iar acum lucrez la o firma de petrol!

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Cand eram mic am vazut pe strada un om care mergea cu masina beat la volan,imediat un echipaj de politie la vazut si la tras pe dreapta,acel domn era foarte recalcitrant,ma asteptam ca politistii sa il ia la sectie imediat si sa tipe la el,dar nu,acestia au fost foarte rabdatori cu acela chiar daca el ii injura pe politisti,Domnii politisti au avut foarte multa rabdare cu acel individ si dupa l-au luat la sectie cand s-a calmat,mi-a placut foarte mult acea actiune si inteligenta politistilor,si am zis sa dau la academia de politie,am absolvit iar acum mai urmeaza sa depun un CV la sectia din orasul meu si sa fiu acceptat daca am norocul!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nimeni nu e la fel,fiecare om este pe pamant pentru a face un anumit lucru,unul pentru a tine lumea in siguranta,altul pentru a salva viata oamenilor,unul fara altul nu am putea traii,eu simt ca sunt un om care vrea sa tina lumea in siguranta si sa faca o lume mai buna!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Rares
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 15
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Focsani
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : de 2 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : inainte de ultimul wipe aveam 60 de ore si 2 saptamani,apoi am continuat de la acest ultim wipe
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : la momentul actual am 344 ore
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 1080
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da,inteleg
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da,inteleg
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da,inteleg
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da,inteleg
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : DA,le-am citit
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : DA,l-am citit
  • 5.14 Alte informații : Va multumesc pentru atentie! Doamne Ajuta sa fiu Acceptat!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share