Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

• 1.1 Nume:Spagovici 
  • 1.2 Prenume:Alex
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:26
  • 1.5 Înălțime:1.85
  • 1.6 Greutate:60 kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:Locuiesc in orasul Los Santos pe strada Avenuer
  • 1.9 Număr de telefon:334-0827

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

• 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da sunt!
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu deoarece nu am boli.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu si nici nu o sa fiu deoarece respect legea.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu,nu consum eu asa ceva.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da sunt!
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu nu a fost suspendat nici o data 
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da sunt capabil!
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da stiu limba Germana si Engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

• 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu este prima oara!
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Mecanic,Electrician,Sofer de autobuz,Santierist.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

• De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Buna!Ma numesc Alex si as dori sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos deoarece tatal meu a fost un medic in al 2-lea razboi mondial si a salvat mii de vieti.As dori sa i calc me urme si sa devin un medic renumit ajutand oamenii de zi cu zi.In trecut can aveam 16 ani am ajutat la salvarea vietii unu copil de 7 ani.Acesta se ranise grav si i intrase un ciob in burta.Am stiut cum sa actionez deoarece am facut facultatea de medicina si i-am salvat viata acelui copil.Chiar as dorii sa devin un medic renumit!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Ar trebui sa ba alegeti pe mn pentru ca eu nu sunt ca fiecare om de rand.Eu can tratez un pacient mma gandesc la el ca si cum ar fi copilul meu si incerc sa il ajut din ras puteri deoarece viata pacientului este pe locul 1.Eu cand imi tratez pacientii incerc sa i calmez si sa i fac sa creada ca si ei sunt iubiti de cineva.Asa am defirentiez eu printre ceilalti!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

• 4.1 Prenume:Alex
  • 4.2 Vârsta:14
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Craiova
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:din 2014 de pe ps3
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:De cateva saptamanii.(dar nu am asa multe ore deoarece am fost plecat la tara.)
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 20
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:11113
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:8-10 dar de obicei cam cat vreau io
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu nu am fost.
  • 5.0 Alte informații:Multumesc pentru atentia acordata seara fumoasa sa aveti!!

.

nu mai doresc

Defapt imi doresc sa devin un medic!

Nu retrag aplicatia inca este valabila!

RESPINS