Jump to content
×
×
  • Create New...

Dinte Coco Samuel


MCRazvi
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Dinte
  • 1.2 Prenume:Coco Samuel
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:28
  • 1.5 Înălțime:1.85
  • 1.6 Greutate:95
  • 1.7 Naționalitate:Rom
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:714-0863

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da,depasirea limitei legale a vitezei.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da,Engleza si Italiana 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:NU
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Nu
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Sofer de autobuz si sofer la Mec

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Deoarece inca de cand eram mic ma pasionau Filmele Crima/Mister, aceasta pasiune venind cel mai probabil de la Tatal meu care a fost la randul lui Politist. Doresc ca cetatenii din Los Santos sa aibe un oras cat mai civilizat si fara actiuni ilegale. Consider ca este o oportunitate unica, fiind responsabil de siguranta cetatenilor din Los Santos. Ma consider o persoana foarte disciplinata si capabila, invatand astfel timp de 5 ani Italiana si Engleza, aproape perfectionand amandoua. Pot lucra in echipa, dar si pe cont propriu in anumite cazuri.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu la randul meu consider ca ma diferentiaza total gandirea deoarece nu toate persoane care candideaza pentru acest departament nu gandesc la fel si nu sunt in stare sa ia niste decizi singuri si cum trebuie consider bine inteles probabil si respectul deoarece nu cred ca toate pentru acest departament avem acelasi respect fata de alte persoane consider ca sunt foarte respectos si ma sunt foarte sociabil cu persoanele din jurul meu in cele din urma bine inteles  si seriozitatea sunt foarte serios cand vine vorba de ceva important adica cand e gluma e gluma cand este vorba de seriozitate ofer seriozitate maxima.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Razvan
  • 4.2 Vârsta:17
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Slatina
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:I-am dat precomanda si de atunci nu a trecut saptamana in care sa nu ma joc.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:De cand s-a deschis si serverul avea 32 de sloturi.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 102
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:67
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:8 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Doar 2 warnuri wipe-ul trecut
  • 5.0 Alte informații:Va multumesc pentru timpul acordat si sper sa fac parte din acest departament cat mai repede
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share