Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Alessio Claudiu [1241]


Jack
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Alessio
  • 1.2 Prenume: Claudiu
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 24
  • 1.5 Înălțime: 1.89m
  • 1.6 Greutate: 83kg
  • 1.7 Naționalitate: Român
  • 1.8 Adresă: Stau în chirie.
  • 1.9 Număr de telefon: 711-1978

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufăr de nici o boală cronică.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufăr de nici o boală fizică.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: --
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat niciodată pentru crimă.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat niciodată pentru o infracțiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am făcut uz de substanțe interzise.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am primit o contravenție pentru nerespectarea marcajelor rutiere.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da, mi-a fost suspendat o singură dată.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Desigur, știu să vorbesc limba engleză.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, am trimis.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am fost respins.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: ---
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Miner, taximetrist, petrolist, electrician.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Când  eram mic, mama mea nu își permitea să îmi aducă tot ce îmi doream, întrucât familia noastră se retrăgea din câteva neamuri sărace. Și cu situația aceasta, mereu îmi punea ceva de mâncare pe masă si mă ducea la școală în  fiecare zi. Mereu îmi spunea că voia ca eu să ajung un cadru militar, dar fiind atât de mic nu știam la ce se referă sau ce își dorește de la mine. Câțiva ani mai tarziu, din păcate mama mea a decedat, trâind singur până la vârsta de 18 ani. Am aplicat pentru un job la o firmă de construcții, ce nu îmi aducea necesarul de bani pe lună. Am decis să demisionez și să învăț pentru a îi îndeplinii visul mamei mele și să devin un polițist în cadrul Departamentului de poliție din Los Santos. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Pot spune că sunt o persoana muncitoare ce își dorește binele pentru toți din jurul ei. Niciodată nu voi lasă un lucru început neterminat și niciodată nu voi renunța la visurile mele, chiar dacă unele sunt aproape imposibile de îndeplinit. Mereu voi ține cont de sfaturile celor din jur și nu îi voi lasă la greu pe prieteni, mai ales pe membrii familiei mele. Vreau să ajut cu tot ce pot și să mă țin de muncă până nu voi mai putea. 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Victor
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 15 ani
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Galați
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Mă joc  GTA V de 4 ani. 
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Mă joc pe serverul FplayT de aproximativ 6 luni.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 350 ore 
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 1241
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Desigur.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da.
  • 5.14 Alte informații : Mulțumesc pentru timpul acordat
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share