Recommended Posts

Posted (edited)

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

• 1.1 Nume: Atidoretei
  • 1.2 Prenume:George
  • 1.3 Sex:M
  • 1.4 Vârsta:19
  • 1.5 Înălțime:170 cm
  • 1.6 Greutate:90 Kg
  • 1.7 Naționalitate:Romania
  • 1.8 Adresă:Nu am casa
  • 1.9 Număr de telefon:130-3491

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

• 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:DA
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Din fericire Nu, nu sufar de nici macar o boala
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu, nu sufar
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu si nici nu o sa fac.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: am primit una pentru viteza! dar m-am cumintit si m-am invatat minte
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da doar de la viteza dar acum m-am cumintit
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Nu nu am 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

• 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:nu dar am fost in alte orase
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:nu 
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:mecanic, taxi, sofer pe autobuz/autobuz avansat, si am putina experienta in domeniul medicinei

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

• De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte)Eu imi doresc sa ma alatur acestui departament deoarece doresc sa ajut toti oameni cu boli fizice cat si cronice. Am un suflet bun si doresc sa fim cati mai multi oameni sanatosi in acest departament cat si civilii ! Doresc sa ajut cetatenii!!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu nu sunt difert fata de ceilalti toti suntem oameni si toti avem plusuri si minusuri!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

• 4.1 Prenume:Edi
  • 4.2 Vârsta:14
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:judetul Buzau
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:4 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:de 1 luna sau 2 
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:95
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:11685
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?  depinde cat de ocupat dar in vacanta pot sta si 5-6 ore si in timpul scolii 3-4 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:nu
  • 5.0 Alte informații:doresc sa fiu cu fratele meu  in factiune si sa fac rp cat mai calitativ

Edited by Pugus

ACCEPTAT