Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Raiciu Catalin [ID 1733]


Lynxx
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Raiciu
  • 1.2 Prenume: Catalin
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 20
  • 1.5 Înălțime: 1.70
  • 1.6 Greutate: 80 KG
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Complexul Alta
  • 1.9 Număr de telefon: 065-3601

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.Cosider ca sunt un  cetățean legal al comunei Los Santos,deoarece nu am savarsit nici o fapta ilegala.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, o amenda pentru viteza.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da am cunoștințe lingvistice in engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Santerist, Postat, Curier Cargus, Pescar, Sofer pe autobuz, Mecanic, Petrolist, Padurar, Tirist.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Inca ma vad acum 8 ani cand am absolvit scoala de agenti de la campina, am inceput imediat sa studiez dreptul, si in pararel m-am angajat in departamentul de politie Paleto Bay. Mi-a placut mereu viata de politist, mi-a placut actiunea si aventura. Mi-au placut mereu momentele palpitante cand trebuia sa salvam vieti omenesti in echipa. Mi-a placut mereu sa am grija ca orasul in care lucrez sa fie in siguranta si ferit de pericole. Fie ca vorbim aici de vitezomani care pun in pericol siguranta copiilor nostrii care traverseaza strada, fie ca vorbim de siguranta cetatenilor cand vine vorba de combaterea organizatiilor teroriste si a actiunilor acestora, imi place si vreau sa ma implic. Imi place autoritatea de politist pe care mi-o ofera aceasta uniforma pe care o respect. Mi e dor de acele momente si vreau sa le retraiesc.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Consider ca experienta mea isi spune cuvantul, ma consider mai mult decat pregatit sa intru in acest departament, in trecut dupa cum spuneam si la paragraful de mai sus am inceput ca simplu cadet in cadrul departamentului din Paleto Bay. Chiar daca necazurile au venit in departament, am invatat sa tin capul mereu sus si sa lupt pentru ceea ce am visat. am fost promovat usor usor prin munca pana la gradul de Agent Sef Principal. Dupa ce am absolvit dreptul am putut sa fiu promovat la functia de inspector. Pentru prima data am inceput sa simt o adevarata responsabilitate. Am fost promovat ulterior la functia de Sub Comisar, apoi am fost comisar o scurta perioada, iar mai tarziu am ajuns comisar sef. Din momentul in care am avut o functie de conducere in acest departamen, m-am implicat enorm, si aici va pot confirma toti colegii mei care m-au cunoscut si cu care am lucrat. Am iubit politia, si consider ca merit sa intru iar in acest departament pe care l-am iubit. Faptul ca am urcat gradual de la grad la grad, il consider iarasi un bonus, nu am sarit peste nici un grad si asta o consider o experienta in plus. 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Catalin
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 18 
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Craiova
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 2018
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 6 luni
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 270
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 1733
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Desigur.
  • 5.14 Alte informații : Nu am alte informatii.Va multumesc pentru atentia acordata,cu stima Cata!
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.png.7dabfa5f238cd4de5ec2b912b232094e.png.d890257e2e333140578a547bb56e8204.png

In Character (IC):

Domnule/Doamna Raiciu Catalin, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas iportant va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de AGENT-PAZA.  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il  faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy-Shore's (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share