Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Anthony Accentturo [58].


KOKO
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Anthony
  • 1.2 Prenume: Accentturo
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: Am varsta de 26 ani.
  • 1.5 Înălțime: Am inaltimea de 1.83 metri.
  • 1.6 Greutate: Am greutatea de 70 kilograme.
  • 1.7 Naționalitate: Sunt mexican - american
  • 1.8 Adresă: Traiesc intr-o garsoniera de unu singur.
  • 1.9 Număr de telefon: 058-0814

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetatean legal, nu ma ocup cu niciun fel de activitate ilegala, pana acum am experienta de 4 ani de sofer pe autobuz.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, sunt complet sanatos.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, am toate mainile toate picioarele la locul lor, sunt complet sanatos atat fizic cat si mental
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Da.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, incerc pe cat posibil sa fiu un cetatean cat mai bun.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost niciodata arestat.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am facut acest lucru si nici nu o voi face vreodata, mai ales ca nici nu as fii avut cum eu fiind sofer de autobuz.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit sunt curat.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Nu, nu sunt.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, stiu foarte bine limba engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da, am mai fost in politie inainte de wipe si dupa dar o perioada scurta
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Am iesit dintr-o prostie copilareasca.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:  Medic , acceptat dupa wipe dupa ce am iesit din politie
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer de autobuz timp de 5 ani.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Din punctul meu de vedere, aș vrea să mă alătur Departamentului de Poliție Los Santos deoarece consider că am calitățile necesare unui agent de poliție al unei instituții foarte respectate, prin performanța pe care o depun membrii acestei instituții față de cetățenii localității. Am fost doar un șofer de autobuz, care s-a sfătuit cu familia, și a decis să aplice la acest departament. Vreau să fiu o persoană care să-și dedice viața pentru acest lucru, vreau să apăr cetățenii, să opresc infracțiune și să nu fac discriminări.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Pot spune ca in primul rand eu, fata de ceilalti candidati sunt diferentiat prin comportament , un mare avantaj pe care il am este ca stiu sa conduc foarte bine in situatii limita, fiind sofer pe autobuz cand sefu imi spunea sa ajung in 40 minute din Sandy in Paleto eu mergeam foarte atent si foarte prudent, recunosc depasint cateodata limita de viteza dar niciodata nu am facut vreun accident sau nu i-am provocat sefului meu probleme cu politia din cauza amenzilor ca am mers eu cu mare viteza sau doamne fereste daca am facut vreun accident

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Mihai-Alexandru
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : Am varsta de 15 ani si 11 luni
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Sunt din Bucuresti 
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Joc GTA 5 din anul 2013
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Joc de cand s-au bagat masiniile addon, aproape de la deschidere.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) :  520 ore
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 58
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da.
  • 5.14 Alte informații : Multumesc frumos pentru citirea aplicatiei mele !
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share