Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Alex Marius[8705}


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

1.1 Nume: Alex
1.2 Prenume: Marius
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta: 23
1.5 Înălțime:1.87
1.6 Greutate: 85 kg.
1.7 Naționalitate: Roman.
1.8 Adresă: -
1.9 Număr de telefon:963-2537
 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Niciodata.
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da,am fost arestat pentru detinerea unei arme albe 
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu am consumat niciodata substante interzise.
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da,pentru limita legala de viteza.
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur.
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: 
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Normal.
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, stiu sa vorbesc cat de cat limba engleza.
INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da, am timis o aplicatie de angajare spre spital.
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Acceptat
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost si sofer pe autobuz.
ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Vreau sa ma alatur departamentului de politie Los Santos deoarece, detin aptitudini si cunostinte pe care le-am dobandit in anii de liceul militar. Los Santos este orasul in care am crescut si vreau sa schimb mentalitatea persoanelor care fac infractiuni. Imi place sa lucrez in echipa si sa imi ajut colegii in a evolua cat mai bine.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):In primul rand, sunt o persoana calma, atenta si care da dovada de perseverenta. Pot spune ca cunostintele si aptitudinile dobandite in liceul militar mi-au fost de folos ,fiind o persoana care se implica foarte mult in ceea ce face. Incurajez munca in echipa si solidaritatea.  Imi place sa ajut mult oamenii si orice infractor nu o sa fie nepedepsit.
(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume :Alex
5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 15 fac 16 imediat
5.3 Oraș sau localitate de proveniență :
5.4 De când vă jucați GTA V? : 4 ani
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :de wipe ul trecut
5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) : 82
5.7 Ce ID aveti in joc? : 8705
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu Da
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu Da
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu Da
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :  Desigur
5.13 Ai citit regulamentul politiei? :  Da
5.14 Alte informații : Multumesc frumos pentru citirea aplicatiei mele !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share