Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Gustav Cristian [664]


chs
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Gustav
  • 1.2 Prenume: Cristian
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 22
  • 1.5 Înălțime: 1.92M
  • 1.6 Greutate: 91,5 Kilograme.
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Stau la un prieten.
  • 1.9 Număr de telefon: 866-0079

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost vreodata arestat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost vreodata arestat.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, am cunostinte lingvistice in limba engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Respins.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: - 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: In trecut am lucrat ca petrolist si Bodyguard, iar acum lucrez ca part-time job vanator.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):  Doresc sa ma alatur Departamentului de politie din Los Santos, deoarece imi doresc sa micsorez rata criminalitatilor din acest oras. Vreau sa devin un model in viata pentru tineri cetateni al Los Santos-ului. M-ar ajuta acest salariu pe care il voi primi, cu care imi voi asigura un viitor frumos, calm si pentru mine si pentru copii mei. Pana la urma toti avem un model in viata, modelul meu in viata este tatal meu, un fost agent principal la sectia de politie Paleto Bay. Ce s-a intamplat in aceea zi acum 16 ani m-a marcat pe viata, acesta a fost impuscat in cap, murind instant pe loc. Din aceea zi, mi-am determinat scopul in viata sa devin politist, pana ma voi retrage sau pana cand voi muri.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):  Ma consider o persoana respectuoasa, descurcareata in orice actiune, pot sa-mi pastrez calmul indiferent de ce s-ar intampla si am o vechime in acest oras fata de alti candidati.  Totusi nu ma consider mai special sau mult mai important de ceilalti candidati pentru ca nu i-am cunoscut. Nu imi voi lasa colegii in spate niciodata!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Eric
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :  De 8 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De 2 ani si jumatate.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 575 de ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 664.
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da si il voi mai citi de cate ori este nevoie pentru a il retine pe derost.
  • 5.14 Alte informații : Nu am putut fi activ saptamanile acestea, deoarece am avut de invatat pentru ''Cambridge'', dar acum imi revin in forta.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share