Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Alvaro Parada [magus/ id : 673]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Bogdan
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Locuiesc in Oradea
  • Cu ce va ocupati:Elev si sportiv de performanta.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da sunt.Nu mi placut niciodata sa favorizez pe cineva pe care cunosc.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da,cunosc toate regulametele perfect.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu consider ca merit aceasta functie deoarece am o vechime pe acest joc si sunt capabil sa iau deciziile corecte. In plus sunt un om calm si nu ma enervez asa de repede.Imi place foarte mult sa ajut lumea deorece si eu am fost ajutat la inceput.Consider ca merit aceasta functie si pentru ca cunosc deja destul de bine serverul si pot raspunde la majoritatea intrebarilor adresate de playerii noi.Eu sunt un om foarte intelegator si nu vreau sa sanctionez pe nimeni din prima consider ca mai bine explic cuiva ce a gresit pentru a nu a mai face inca o data decat sa l sanctionez din prima si sa nu inteleaga.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat simplu de 17 ani din Oradea.Imi place sa imi dedic timpul liber jucandu-ma pe acest server,sa ies afara cu prieteni si mai nou sa ma plimb cu motocicleta.Joc de foarte mult timp acest joc din 2018 acumuland aproximativ 2500 de ore de roleplay si consider ca am destule cunostinte in acest domeniu dupa ce am participat la destul de multe actiuni roleplay.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Alvaro Parada
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):magus
  • Ore jucate pe server:300 in momentul de fata.
  • De cat timp jucati pe server:Din septembrie 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Pe zi aloc aproximativ 5-6 ore dar depinde de zi in unele zile pot sa aloc mai mult sau mai putin.
  • Sanctiuni anterioare pe server:1 Warn.1Ban provizoriu
  • ID-ul din joc:673
  • Averea detinuta in joc: Cateva masini si cativa bani
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Mereu am incercat sa ma imprietenesc cu toata lumea dar s ar putea in ochi unor oameni sa am o reputatie proasta dar nu consider ca am o reputatie proasta in general pe server.Nu am creat niciodata certuri si nu am incercat niciodata sa am altercatii cu
    alti jucatori.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu,Nu am avut niciodata o altercatie cu un membru staff deoarece consider ca stafful este foarte intelegator si toti oameni din el sunt destul de maturi pentru a mentine o relatie buna cu playeri de pe server.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa explic cat de mult as putea tuturor playerilor nelamuririle lor si as incerca sa ii ajut pe cat de mult posibil. Dar pe langa asta nu as putea spune ca as face ceva total diferit deoarece stafful actioneaza foarte bine si rezolva aproape orice problema.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu rezolvarea problemelor playerilor noi (Nelamuriri,Bug-uri).Pe langa asta se ocupa si de intrebarile de pe chat, ticketele de pe joc si cu ticketele de pe discord.Se mai ocupa si cu raportarea problemelor mai mari catre gradele superioare ale staffului.Un helper se ocupa cu supportul tuturor playerilor si ar trebui sa supravegheze jucatori si daca gresesc sa le explice cat mai in detaliu
    greseala lor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da am posibilitatea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da sunt de acord. 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share