Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Raymond Reddington [ Sebi / ID: 241 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Sebastian
  • Varsta reala: 19 ani
  • Orasul unde traiti: Targu Neamt
  • Cu ce va ocupati: Somer
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoacere  imi place sa ajut oamenii noi pe aceasta comunitate dar si pe cei vechi sa faca un roleplay cat mai calitativ si sa fac dreptate atunci cand sunt incalcate anumite reguli.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Sebi si am 19 ani si sunt un baiat simplu, sociabil si calm, capabil sa ia o decizie intr-o situatie mai delicata. Sunt o persona cu simtul umorului, dar si foarte serioasa in momentele necesare. Cam atat am avut de zis despre mine. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Raymond Reddington
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Sebi
  • Ore jucate pe server: Am undeva la 367 de ore
  • De cat timp jucati pe server: Din iarna anului  2018
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore, dar sunt zile in care acord pana la 8-9 sau chiar 10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un ban, din pacare..
  • ID-ul din joc: 241
  • Averea detinuta in joc: Masinile de la clasa VIP, un Nissan s13, un apartament clasa D si undeva la 1.3 milioane in banca.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as ocupa jumatate din timpul meu pentru rezolvarea ticketelor si ajutarea jucatorilor noi .O sa imi dau tot interesul pentru a invata si explica toate nelamuririle jucatorilor . Mai importat este ca un player sa inteleaga de ce a gresit si ce nu ar trebui sa faca din nou, decat sanctiunea in sine.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor , sa explice si sa rezolve situatiile in care s-a gresit sau nelamuririle unor playeri. Un helper trebuie sa fie capabil sa ia o decizie si sa si-o asume, lasand toate cunostintele si prieteniile la o parta.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share