Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Garcia Andrei [`andrei / 46]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei
  • Varsta reala: 15 Ani
  • Orasul unde traiti: Bacau.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da , sunt de acord cu faptul ca odata cu intrarea in Echipa Staff este necesar sa nu tin cont de prietenii si sa fiu cat mai corect indiferent de cine este vorba.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca as merita aceasta functie din cauza faptului ca pot fi foarte activ pe server , pot ajuta serverul si playerii noi si pot veni uneori si cu idei benefice pentru server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei , locuiesc in orasul Bacau , momentan sunt Elev si imi place in marea parte a timpului sa ma joc pe calculator jocuri de tip Roleplay sau Shootere ; Sunt o fire calma in mare parte , prefer sa nu dau atentie celor care cauta atentie si sa ma distrez cat mai mult in momentele in care se poate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Garcia Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): `andrei
  • Ore jucate pe server: 617 Ore
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server din Septembrie 2019 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pot acorda pe zi undeva la 6-8 Ore pe server , depinde si de ce treburi am in respectiva zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 Warn pentru Condus NON-RP si un ban de 5 Zile pentru Refuz RP + Comportament pe suport
  • ID-ul din joc: 46
  • Averea detinuta in joc: Masini in valoare de aproximativ 3.5 Milioane , 1 Milion in banca + Toate masinile vip tunate.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Wipe-ul trecut am avut o reputatie putin mai proasta din cauza sanctiunilor in numar mare primite , dar momentan incerc sa imi rectific greselile si sa ma joc cat mai frumos pe server.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Personal nu imi amintesc de vreo altercatie cu un membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine printr-un absurd aceasta functie in primul rand m-as pune sa fiu mult mai serios decat sunt acum si sa ma motivez sa fiu cat mai activ pe server pentru a ma ocupa de tickete in momentul in care nu mai e niciun coleg din Staff pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Pe parcursul timpului in care m-am jucat pe server , am observat si cred ca un Membru Staff se ocupa pe acest server cu ajutarea playerilor noi pe server , cu ticketele in mare parte , si cu mentinerea unei atmosfere cat mai placute pe acest server cat si pe chat , deoarece sunt multi playeri care fac free-chat.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Pot filma actiunile de pe server cu Nvidia Overlay .
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

+REP pt actualul Andrei (Cu mai putin cancer decat inainte), -REP pentru greselile din trecut, din care nu toate au fost cu "vointa" lui

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share