Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Jackson Bentley [ Alexutz / 793 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Alexandru
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Locuiesc in Pitesti
  • Cu ce va ocupati:Momentan sunt elev la liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
    • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu consider ca merit aceasta functie deoarece am mult timp liber,sunt foarte dedicat server-ului.Cunosc regulamentul server-ului in totalitate si imi place sa ajut oamenii in orice fel de situatie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut,ma numesc Alexandru am 16 ani si stau in orasul Pitesti,sunt elev la un liceu din Pitesti in clasa a X - a pe profil Mate-Info.Sunt un baiat calm,nu imi place sa intru in conflicte cu oamenii dar imi place sa ajut oamenii in orice fel de situatie . Eu nu suport oamenii cand mint, este singura problema a mea !

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Jackson Bentley
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):𝑨𝑳𝑬𝑿
  • Ore jucate pe server:400
  • De cat timp jucati pe server:De aproape 4 luni de zile
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4-6 ore,depinde de zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu
  • ID-ul din joc:793
  • Averea detinuta in joc:Buggati full tunning , bmw s1000RR  , m5 full tunning , chirie.Nu am foarte multe lucruri deoarece nu imi place sa cheltui banii pe prostii.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,deoarece nu am avut nici un conflict cu nimeni.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Eu as incerca sa ma implic cat pot de mult sa obtin aceasta functie, sa vin cu idei care ar putea sa ajute serverul si sa ajut oamenii pentru a cladii o comunitate cat mai buna!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Un helper se ocupa cu ajutarea oamenilor,cu rezolvarea ticketelor de pe discord + server ,raspunderea la intrebari pe chat/discord si cu mentinerea unui server cat mai calitativ.[[
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Edited by Alexutz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share