Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Slava Darius [ $erban / ID: 596 ]


Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Serban 
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Pitesti 
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece stiu regulamentul bine si pot ajuta server ul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Serban am 16 ani si sunt elev.Sunt o fire calma si imi place sa ma joc la pc 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Slava Darius
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat]: $erban 
  • Ore jucate pe server: 1021
  • De cat timp jucati pe server: aproximativ un an 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7-8 ore
    Sanctiuni anterioare pe server: Am un Ban Provizoriu 
  • ID-ul din joc: 596
  • Averea detinuta in joc: 8 miloane 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu n am avut doar atunci cand mi am luat ban ul provizoriu eram pe voice activated  si mi a scapat si l am facut prost pe adminul respectiv  mi am cerut scuze dar el s a suparat dar inteleg pentru ca nu aveam de ce sa ii vb asa.Dar discutii aprinse n am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Lucrul diferit pe care o sa il fac este ca o sa ajut server ul 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Eu cred ca un helper are foarte multe responsabilitati si trebuie sa aiba un comportamnet adecvat deoarce el reprezinta server ul FplayT
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA 




  •  
  •  
  •  
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share