Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Noris Carter [Gore / ID: 530]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Rusnac Noris 
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in Cluj-Napoca
  • Cu ce va ocupati: Elev la liceu.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Cunosc regulamentul.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Din punctul meu de vedere as spune ca merit aceasta funcție, deoarece îmi petrec mult timp pe server, îmi place sa ajut indiferent de situație și spun ca m-as descurca bine.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Noris, locuiesc in Cluj-Napoca, studiez la liceu pe profilul mate-info și timpul meu liber îl împart in doua părți: ieșit in oras cu prietenii și FiveM. Sunt un băiat simplu, ascultător și dedicat in tot ceea ce face.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Noris Carter
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): GORE
  • Ore jucate pe server: 500
  • De cat timp jucati pe server: De 10 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: între 4-6 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban de 3 zile pentru condus non-rp la început de wipe, deoarece mi am luat un skyline și am făcut 2 drift-uri in oras.
  • ID-ul din joc: 530
  • Averea detinuta in joc: Evo 9, Cap de tir Phantom, 100k cash și rulota in Sandy.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, niciodată nu am avut vreo altercație cu cineva.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodată, mereu de când ma joc staff-ul a fost unul bine ales, pregătit și înțelegător.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Dacă as obține aceasta funcție, mi as împarți timpul pentru staff și pentru roleplay, bineinteles, as sta mai mult sa ajut lumea și sa fac tikete, dar nu as neglija roleplay-ul.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta atat playeri noi, explicându-le ce e de făcut și problemele in general cât și pe cei care întâmpina probleme legate de FiveM sau de Gta5.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, mereu am o camera care filmează.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt complet de acord cu aceasta regula.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share