Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Sorin Petrovic [ Sorin / ID: 2023 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Toma Florin-Sorin
  • Varsta reala: 20 de ani
  • Orasul unde traiti: In Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Ocup functia de gestionar la un depozit de electrice.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord cu acest lucru. Si asa nu am tangente cu prea multe persoane IC, mai ales prietenii.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  In proportie de 90 %.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit o sansa pentru aceasta functie deoarece joc de ceva timp pe comunitate si am invatat destul de multe lucruri de pe acest server. Pot spune ca pe aceasta comunitate am invatat ce inseamna cu adevarat Hard Roleplay. Aceasta sansa din punctul meu de vedere este o multumire la adresa comunitatii prin ajutorul meu oferit celor care sunt la inceput, cum am fost si eu.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Am 20 de ani, sunt nascut in anul 2001, m-am nascut si locuiesc in Bucuresti. Am terminat liceul, 12 clase, fara studii superioare. In momentul de fata lucrez de aproximativ jumatate de an la un depozit de electrice incepand ca si manipulant marfa, in prezent fiind gestionar. Ca si o descriere despre mine, ma pot caracteriza ca o persoana onesta, cu bun simt si altruista, sunt genul de persoana care nu cauta tangente cu foarte multa lume, pot spune ca sunt o persoana selectiva.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Sorin Petrovic
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Sorin
  • Ore jucate pe server: 415 ore jucate in momentul postarii.
  • De cat timp jucati pe server: Am inceput sa joc in anul 2019, serverul avand ca si oras principal Paleto Bay.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In cursul saptamanilor, pot intra in jur de 2-3 ore dimineata sau seara, avand program de lucru in schimburi. Insa in week-end pot petrece destul de mult pe server, pot spune ca peste 5 ore. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Singura sanctiune pe care o stiu a fost de un warn primit la inceput in Paleto Bay pentru NO-FEAR, neroland frica de o arma letala.
  • ID-ul din joc: 2023
  • Averea detinuta in joc: Detin cateva masini de la clasa B, o singura masina de la Clasa Legendary si un cap de tir in valoare de 2.000.000 si suma de 400.000+ in contul bancar la momentul postarii.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu am deranjat pe nimeni si cum am spus nu prea am avut tangente cu jucatorii, de aceea tind sa cred ca nu as avea o reputatie de genul.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Diferit pot spune ca este modul de actionare in luare de decizii, fiecare dintre noi gandim si actionam intr-un anumit fel. Eu unul, voi incerca pe cat posibil sa actionez pe baza regulamentului si nu doar sa sanctionez, ci sa explic ceea ce este gresit in situatiile in care necesita interventia unui membru staff. Bineinteles, asta doar in cazurile in care regulamentele au fost incalcate grav.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper are rolul de a ajuta jucatorii care au probleme sau nelamuriri. Au rolul de a indruma spre a lua o decizie corecta jucatorii de pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma. 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+rep este un om special, un om care stie cum sa isi faca datoria cu multa dedicare si implicare in tot ceea ce face, calm, intelegator, o persoana de la care ai multe de invatat, sunt onorat ca l-am cunoscut

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share