Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Swag Alin [ Swag / ID: 3805 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alin-Mhai
  • Varsta reala: 16.
  • Orasul unde traiti: Suceava.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru ca sunt o persoana cu simt de raspundere, calma, care ii place sa ajute si totodata sa explice cui are nevoie ce a gresit, fiind si o persoana descurcareata in orice situatie, stiu sa respect dar la randul meu sa fiu respectat si sunt un cunoscator al server-ului si al regulilor acestuia.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Eu sunt Alin. Sunt o persoana amabila cu toata lumea, imi place sa fiu sincer dar si ca oamenii cu care vorbesc sa fie si eu sinceri cu mine, si imi place sa fiu un om corect. Nu imi place sa vorbesc cu oameni incapabili si neseriosi, astfel stand departe de ei uneori, dar si certurile intre persoane le evit in general. Imi place sa acumulez experiente noi si sa fiu prieten cu toata lumea.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Swag Alin.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Swag
  • Ore jucate pe server: 375.
  • De cat timp jucati pe server: 6 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Cam 3-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut nici o sanctiune pe server. 
  • ID-ul din joc: 3805.
  • Averea detinuta in joc: 2.500.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut altercatii cu membrii staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie, vreau sa ajut cat pot eu de mult pe toti jucatorii care au nevoie de ajutor pe aceasta comunitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa moderarea server-ului. Acesta are grija, ca orice player, sa fie ajutat oricand ne cere ajutorul printr-un tiket.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, cu OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share