Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Helmer Herrera [ Shelby / ID: 409 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Bira Fabian
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Buzau
  • Cu ce va ocupati:Sunt elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):In opinia mea, consider ca merit aceasta functie deoarece sunt un player activ, am acumulat experienta pe server,imi place sa ajut si consider ca m am schimbat din toate punctele de vedere,am devenit mai asumat si a trecut foarte mult timp de la ultima mea sanctiune.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Fabian,am 17 ani ,sunt elev in clasa a 10 a ,sunt o persoana calma, capabila sa ia o decizie intr-o situatie delicata,am simtul umorului si sunt pus pe caterinca atunci cand este vorba de caterinca si serios,cand este vorba de seriozitate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Helmer Herrera
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Shelby
  • Ore jucate pe server:680
  • De cat timp jucati pe server:Din aprilie 2019,am luat o pauza destul de mare de la five m si m-am reapucat in septembrie 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde de cat timp liber am,de obicei acord serverului cate 4-5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Un warn si un ban de 3 zile
  • ID-ul din joc:409
  • Averea detinuta in joc:800k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, nu am avut niciodata discutii aprinse cu un membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As investi timp in  tickete si as face tot posibilul sa imbin roleplayul cu atributiile pe care le are un membru staff.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor, sa explice,sa sanctioneze  si sa rezolve situatiile in care s-a gresit.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share