Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] O'Neill Deniz [ Deniz Duzel / ID 163 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER:

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Duzel Deniz
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Tulcea
Cu ce va ocupati: Sunt la liceu dar muncesc la o pensiune pe timpul verii.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece cunosc foarte bine regulamentul server-ului , jucandu-ma 
de foarte mult timp pe aceasta aceasta comunitate , am observat la jucatori de pe server ceea ce doresc de la un membru staff , am intalnit foarte multe persoane cu diferite comportamente si cred ca ma voi descurca in ajutarea jucatorilor si rezolvarea problemelor fara nicio ezitare.

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un persoana capabila si serioasa,stiu sa reactioneaz in situati de stres si imi place foarte mult sa ajut persoanele din jurul meu (prieteni si apropiati).Imi place sa socializez cu lumea si sa cunosc persoane noi,din puntul meu de vedere respectul este cel mai important lucru intr-o relatie de prietenie,daca cineva doreste sa primeasca respectul meu trebuie sa imi ofere la randul lui respect.De asemenea sunt o fire destul de calma dar daca ma enervez cel mai bine ar fi sa ma intorc cu spatele si sa plec.


Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): O'Neill Deniz
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Turcu
Ore jucate pe server: 375 
De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server de 2 ani aproximativ +- (la inceputul wipe-ului din Paleto Bay)
Cat timp acordati serverului pe zi: 5-10 ore pe zi in functie de zile sunt zile in care sunt mai activ altele in care nu intru deloc
Sanctiuni anterioare pe server: Am avut o singura sanctiune (DC in rp cu politia dar a fost o nelamurire la mijloc si am rezolvat problema cu un membru staff)
ID-ul din joc: 163
Averea detinuta in joc: Nissan SkyLine Nismo si Masinile de la VIP majoritatea tunate cu NOS/ 220k in banca
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):  Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as organiza timpul mult mai diferit,as sectiona timpul pe care il stau pe server in doua pentru a avea timp de tichete si de Rp pe care il am de facut pe server.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa de rezolvarea tichetelor,raspunderea la intrebarile pe care le primeste de la jucatori de pe server,avertizarea sau sanctionarea persoanelor care nu respecta regulamentul.In mare parte atributiile unui helper sunt aceeleasi pe care le are orice alt membru staff cu un grad mai mare.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da cu GeForce Experience
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share