Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Manea Edoardo [Edi/ID:1055


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Manea Edoardo
Varsta reala: 16 ani fac 17 anul acesta in septembrie
Orasul unde traiti: Fetesti jud Ialomita
Cu ce va ocupati: Sunt elev  la liceu clasa a 10-a,imi plac jocurile,stiu sa ma distrez
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana capabila si saritoare in orice situatie imi place sa ajut oameni foarte mult indiferent de situatie. Sunt capabil sa aplanez o situatie conflictuala pana la capat,imi place sa vad ca pot fi inteles.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc Manea Edoardo sunt din Fetesti  am 16 ani aproape 17 sunt o fire ambitioasa,calma si respectuasa nu imi place sa ma bag in treburile altora am un respect foarte mare asupra tuturor persoanelor indiferent de gradul sau functia pe care acestia o au si parerea mea este ca doar respectand o persoana imi pot castiga si eu respectul. Odata ce mi am propus o chestie pe aceea o ating prima data indiferent daca o sa pic nu ma dau batut niciodata indiferent de situatie.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Manea Edoardo
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Edi Brazi
Ore jucate pe server: 894
De cat timp jucati pe server: De anul trecut din Septembri
Cat timp acordati serverului pe zi: 7-10
Sanctiuni anterioare pe server:  Am un ban de 2 ore pentru afk la razie la inceput de wipe. Esuarea de a sta intr o factiune medici 10zile ban si am 1 warn pe motiv condus non rp
ID-ul din joc: 1055
Averea detinuta in joc: Vip emerald + 1,7kk cash
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu,ma inteleg bine cu toate persoanele
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa vorbesc calm cu ei si sa nu i sanctionez din prima si sa i fac sa inteleaga ceea ce au gresit si trebuie sa fi si bine-dispus
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta foarte mult comunitatea,da sanctiuni daca este nevoie,tickete,indrumarea jucatorilor pe calea cea buna
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Edited by Edoardo
Link to comment
Share on other sites

On 3/19/2021 at 4:02 PM, MincuL said:

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Vlad Mincu
  • Varsta reala:Am 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev la Colegiul National Emil Racovita.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il stiu.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia de Helper deoarece sunt destul de activ pe aceasta comunitate, deasemenea fiind si singura comunitate pe care joc, cunosc foarte foarte bine regulamentul serverului si cunoscand deasemenea sa-l aplic. Am facut "roleplay" in ipostazele de: politist, medic, evident de civil si in prezent de membru al unei organizati.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):
  • Ma numesc Vlad, am frumoasa varsta de 17  ani si sunt elev in clasa a 10-a la Colegiul National Emil Racovita . Ma consider o persoana amuzanta care stie sa se distreze, dar sunt si o persoana serioasa atunci când este nevoie. Îmi place sa-mi petrec timpul liber practicând diferite sporturi si jucându-ma pe calucluator. Îmi place sa ies cu prietenii pe afara, la un fotbal. Îmi place muzica, in special sa ascult Parazitii. Nu sunt un pasionat al masinilor, dar cunosc unele din ele, acelea care îmi plac. Nu pot spune ca am avut reusite ,în viata am avut mai multe obstacole, dar sunt mândru ca am trecut peste ele si in ciuda lor am si rezultate. O scurta caracterizare fizica: Am în jur de 1,87 si vreo 90 de kilograme. Caracterizare morala: Sunt un baiat simplu, prietenos, calm poate uneori, timid si serios. Sunt foarte punctual si îmi place foarte mult ca si cel cu care trebuie sa fac o treaba sa fie punctual. Nu îmi place sa intru în probleme sau sa ma cert. Stiu ce este respectul, ce înseamna sa îti respecti colegii si a colabora cu acestia. Din totdeauna am mers pe principile "Respecta si vei fi respectat" si "Capul plecat, sabia nu-l taie" .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Gallardo Vlad
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): MincuL
  • Ore jucate pe server: Am 440 de ore.
  • De cat timp jucati pe server: De 2, aproximativ 3 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 5 si 10 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am.
  • ID-ul din joc:198
  • Averea detinuta in joc:Aproximativ 2 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul, as fi mai serios decat sunt in mod normal, 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper ajuta comunitatea, ca de exemplu: ii ajuta pe playeri noi, sterge masinile abandonate, rezolva tickete.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am aceasta posibilitate.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share