Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Dorian Florian [ Umbra / ID: 5148 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Carol 
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Student 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Imi petrec foarte mult timp pe acest server si doresc sa ajut persoanele de pe comunitate in toate modurile posibile . 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Nu sunt cineva special si nu va pot da un argument ca sunt cel mai potrivit pentru acest rol dar pot sa va spun ca imi voi face treaba cat de bine voi putea si imi voi da tot interesul dar in acelas timp nu voi neglija roleplayul . Le doresc doar binele persoanelor de pe acest server  si voi ajuta pe cine pot chiar daca nu voi fi acceptat ca helper in teste 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Florian Dorian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ᵁᵐᵇʳᵃ'
  • Ore jucate pe server: 671.75
  • De cat timp jucati pe server: De la wipe 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de cat timp am la dispozitie 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am 
  • ID-ul din joc: 5148
  • Averea detinuta in joc: Karin Sunrise , 360K 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Voi aduce idei noi si voi ajuta persoane in cele mai bune moduri posibile cat voi fi pe server 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Vine cu ideei noi si ajuta oameni pentru a face un rp mai bun pe server 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share