Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Luis Morales [ eryik.sui /ID:314 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Rotaru Eryik
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Craiova
  • Cu ce va ocupati:Elev si fotograf
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da,sunt de acord
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da,il cunonsc
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta funcite deoarece sunt o fire foarte calma, imi place foarte mult sa ajut persoanele noi de pe comunitate, am destul timp pentru a ma ocupa si sunt foarte dedicat.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Luis Morales
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): eryik.sui
  • Ore jucate pe server:680 de ore
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ jumatate de an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Undeva la peste 3 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Un warn pentru condus pe plaja!
  • ID-ul din joc: 314
  • Averea detinuta in joc:Tir 2 mil prelata mare,evo 9 colorado africat,dube si un milion pe bara
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,dimpotriva,ma stiu o persoana apreciata
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu,nu am
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As avea o gandire mai buna in privinta dezvoltarii server-ului,as ajuta super mult oamenii noi pe comunitate!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper trebuie sa raspunda la intrebarile de pe chat, rezolvarea ticketelor, rezolvarea reclamatiilor !
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da,nu se pune problema!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da,mi se pare normal!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share