Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Albert Solea [ Albert / ID: 1006 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stanciu Albert
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Ploiesti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt total de acord cu asta !
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit acest grad deoarece sunt dedicat server ului, sunt destul de activ, m as descurca. Intotdeauna mi-a placut sa ajut oamenii care de multe ori ca fiecare jucator care este la inceput intampina probleme minore/majore in situatii de roleplay, sau unele nelamuriri.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Albert, am 16 ani si locuiesc in Ploiesti. Sunt o persoana normala, vulcanica uneori[Lucrez la asta], curioasa, amabila si foarte interesata de partea IT-ului. Imi place foarte mult sa stau la calculator[Este unul dintre lucrurile care imi domina activitatea de zi cu zi], insa imi place si sportul  mersul pe bicicleta, cu rolele si activitatile in aer liber. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Albert solea
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 𝖆𝖑𝖇𝖊𝖗𝖙𝖙𝖙 
  • Ore jucate pe server: 92 dar trebuia 206 ( CK )
  • De cat timp jucati pe server: de la ultimul wipe
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Nu prea am dedicat decat 1h 2h pe zi server ului dar daca as avea functia asta as putea dedica 4-6h !
  • Sanctiuni anterioare pe server: [ID: 1006] / [Motiv: Condus Non-Rp ] / [Nr. Zile: 3] si [ID: 1006] / [Motiv: Ajuta playerii cu testul de inceput + Minciuni OOC] / [Nr. zile: 14]
  • ID-ul din joc: 1006
  • Averea detinuta in joc: 50k 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa ajut cu cat imi sta in putinta la dezvoltarea comunitatii cat si a serverlui printr-o activitatea mare, printr-un numar mare de tickete rezolvate pe saptamana, as incerca sa aduc ideii benefice comunitati noastre care ar putea aduce un numar de noi jucatori la noi pe comunitate .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutarea playerilor, iar asta include rezolvarea ticketelor/ acordarea de sanctiuni daca este nevoie si orice alta chesti care ajuta la mentinarea unui roleplay cat mai  hard/advance la noi pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share