Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Sebastian Aldrick [ Seby 5558 / ID: 380 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Sebastian Marin
Varsta reala:15 ani si 5 luni
Orasul unde traiti:Stuttgart
Cu ce va ocupati:Elev in clasa a 9 a 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana foarte matura si calma.Stiu cum sa gestionez multe situatii.Imi place sa ajut comunitatea FplayT cu tot ce pot si sa ii ajut pe cei noi de pe comunitate.Cunosc foarte bine regulamentul si vreau sa ajut prin aceasta functie.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut,ma numesc Seby si am 15 ani.Locuiesc in germania de 10 ani.Sunt o fire foarte calma si nu ma enervez repede.Sunt matur si prietenos si imi place foarte mult sa ajut cu orice pot.In timpul meu liber imi place sa ma joc FiveM si sa ies pe afara.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Aldrick Sebastian
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Seby from Nemtia
Ore jucate pe server:aprox 550
De cat timp jucati pe server:9 luni
Cat timp acordati serverului pe zi:4-8 ore
Sanctiuni anterioare pe server:nici una
ID-ul din joc:380
Averea detinuta in joc:prelata mare(900k) + cap de tir scania(800k) + masini(300k) + Bani 900k
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu am o reprutatie proasta pe joc
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut altercatii cu un membru din staff.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu stiu sigur daca as putea face ceva diferit daca as avea functia, dar stiu ca voi ajuta comunitatea cu ce pot.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Un Helper se ocupa cu ajutorarea playerilor indiferent de situatie. 
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share