Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gheara Paul [ PaulVPA/ ID: 331 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Vlad Paul
  • Varsta reala: 19 ani
  • Orasul unde traiti: Bucuresti 
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev in clasa a 12-a.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Doresc aceasta functie doarece imi place sa ajut comunitatea mai ales sa ajut jucatori noi. Mai pot spune ca merit aceasta funcie deoarece sunt o persoana calma, care consider ca pot gestiona foarte bine lucruile, de asemenea imi doresc din nou aceasta functie deoarece am invatat din greselile anterioare si chiar imi place ce faceam.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Personal ma consider un om calm, prietenos, un om simplu, personal mie  imi place sa fac  invat de la oamenii cu mai multa experienta ca mie care ma pot indruma pe drumul cel bun. Ma consider si o persoana care poate gestiona situatile grele prin calm si fermitate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Vlad Paul
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Paul.VPA
  • Ore jucate pe server: 1200
  • De cat timp jucati pe server: Din decembrie 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Momentan acord intre 6-8 ore pe zi jocului.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un ban pentru complice bug-abuz, deoarece am vrut sa ajut un prieten si nu stiam mai bine, insa mi-am invatat lectia, dupa acel ban am avut un ban permanent pe motivul Abuz Staff, un ban care m-a facut sa invat multe lucruri, lucruri care nu se vor mai repeta.
  • ID-ul din joc: 331
  • Averea detinuta in joc: Nu pot spune ca am o avere foare mare avand un apartament.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu pot spune ca am o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu a-si face multe lucruri diferit, insa ca si data trecuta m-asi implica foarte mult in treaba asta, deoarece imi place sa ajut comunitatea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu rezolvarea problemelor jucatorilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

+REP din partea mea chit ca ai avut acel ban pentru abuz staff ai fost de nota 10 si daca ai invatat cu adevarat ceva din acea sanctiune este un lucru bun

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share