Jump to content
  • Create New...

[ HELPER ] Bumbacea Adriano [ Adriano / 166 ]

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

• Numele real: Bumbacea Adriano Michele
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti:Gillingham
  • Cu ce va ocupati: Student la collage
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Merit aceasta functie deoarece am un vocabular dezvoltat in orice situatie sunt calm indiferent de problema  
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma enervez foarte greu sunt foarte calm indiferent de ce se intampla. Tratez problemele intr-un mod egal 

Informatii de pe joc:

• Numele din joc (Buletin): Alvarez Diego
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AdrianoBAM
  • Ore jucate pe server:1158.00
  • De cat timp jucati pe server: 04.08.2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 5 ore  
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 Warn-uri primite pentru condus non rp
  • ID-ul din joc: 166
  • Averea detinuta in joc: 2.776.050 bani impachetati  Cap de tir ( 2.000.000 ) prelata ( 900.000 ) GTR (1.250.250 ) si alte masini intre 40k si 200k 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Am o reputatie destul de buna 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sincer nu stiu. Dar ramane de vazut, depinde de situatie 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper are rolul de a ajuta oamenii de pe server si ai ajuta sa inteleaga despre ce este acest server 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Am GeForce Experience dar daca este nevoie pot filma si cu OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur 
  • Like 1