Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Gălățeanu Rareș [Chapo / ID: 12910]


Recommended Posts

Informații din viată reala:

  • Numele real: Gălățeanu Rareș
  • Vârsta reala: 18
  • Orașul unde trăiți: București
  • Cu ce va ocupați: Am absolvit cele 12 clase si aștept sa dau examenul de bacalaureat
  • Sunteți de acord ca trebuie sa lăsați prieteniile deoparte si sa acționați corect in orice situație?: Sunt foarte conștient de acest fapt.
  • Cunoașteți la perfecțiune regulamentul serverului?: Nu pot sa  laud ca îl pot zice pe de rost, dar pot spune ca am capabilitatea de a gândii situațiile in așa fel încât sa nu se încalce vreo regula, cu mici excepții.
  • De ce credeți ca meritați aceasta funcție (Minim 20 cuvinte): Nu pot spune de ce merit aceasta funcție pentru ca personal nu știu daca este vorba de merit, din punctul meu de vedere in acest sens pot spune cu mândrie ca  descurc excelent in calitate de membru staff. Lucrul care m-a ajutat cel mai tare a fost si faptul ca in urma cu 2 luni de zile am plecat de la funcția de Fondator Comunitate, funcție in care am stat aproximativ 1 an de zile, iar in staff 2 ani de zile.
  • Descrierea dumneavoastră (Minim 20 cuvinte):  numesc Rareș, prietenii îmi spun Piedone, am 18 ani, tocmai ce am terminat cele 12 clase,  pregătesc sa susțin examenul de bacalaureat, joc Fivem de aproape 4 ani, hobby-urile mele sunt jocurile pe calculator, sunt un adolescent de gașca, glumeț, de treaba, cu capul pe umeri, mai multe nu am sa spun

 

Informații de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Jeffrey Diamond
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Generalul Piedone
  • Ore jucate pe server: Am aproximativ 230.
  • De cat timp jucați pe server:  joc pe server de aproximativ o luna si jumătate.
  • Cat timp acordați serverului pe zi: Depinde si de timpul meu liber, având in vedere ca am meditații aproape in fiecare zi, dar sa spun aproximativ 4-5 ore pe zi, iar in zilele in care sunt liber, de exemplu, in weekend stau aproximativ 12-14 ore.
  • Sancțiuni anterioare pe server: Nu am avut nici o sancțiune anterioara pe server daca întrebarea se refera înainte de Wipe, dar am primit recent un Warn pe server, pentru o greșeală pe care o regret pana in momentul de fata si pe care nu am sa o mai repet.
  • ID-ul din joc: 12910
  • Averea deținuta in joc: Estimativ, ar fi o suma de 600 de mii.
  • Va știți cu o reputație proasta pe joc?: Sincer nu, din contra, chiar  înțeleg bine cu toți oamenii cu care am avut roleplay-uri de pe server, cel puțin din punctul meu de vedere.
  • Ați avut altercații, discuții aprinse cu oricare dintre membrii staff-ului?(exemple): Nu.
  • Ce ați face diferit daca ați obține aceasta funcție?: Daca aceasta întrebare se refera la ce as schimba la mine, răspunsul ar fi nimic, singura diferența care o sa fie in momentul dobândirii gradului pe joc, este aceea ca înafara de roleplay, am sa mai fac si tichete.
  • Cu ce credeți ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa in principal cu ajutarea jucătorilor care au probleme si nelămuriri, acestea fiind pe chat, discord sau pe joc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt conștient.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share