Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Feraru Tass [ Tass / ID 10008 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alin
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: Muncesc intr o firma Germana, dar am 3 luni de cand sunt in concediu medical si mai am de stat.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie din cauza ca am un comportament foarte ok cu toti jucatorii de pe aceasta comunitate cand vine vorba de ajutor si de chestii neintelese vorbim de jucatorii noi si de copii care vin aici in limita vorbiri IC pana vine un helper/moderator. Acord foarte mult timp noaptea, mi am dereglat programul de somn, dar si ziua sunt activ cateva ore.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Despre mine ce sa zic, sunt un baiat simplu, glumet in limita bunului simt, am niste probleme de sanatate si-mi ocup timpul la pc jucand pe fivem si alte jocuri plus editare video pentru yt. Imi place sa fiu corect cu toata lumea si mai ales nu-mi place favorizarea. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Feraru Tass
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tass
  • Ore jucate pe server: 210
  • De cat timp jucati pe server: De un an aproape, am jucat si inainte de wipe cu mult.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 7-8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu, nici una.
  • ID-ul din joc: 10008
  • Averea detinuta in joc: 2 milioane aproximativ, vip gold.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar am multi prieteni pe server.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, mi am vazut de treaba mea si nici nu am avut tangente cu ei.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit, mi-as face treaba de Helper, sa ajut jucatorii si sa le explic la cei noi cum e pe communitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Se ocupa cu acordarea ajutorului si explicarea jucatorilor noi, raspunde la intrebarile jucatorilor care nu stiu anumite notiuni, tikete/dveh.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, fimez aproape non stop, fac parte dintr-un departament si trebuie sa fiu atent.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share