Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Carlo Gambino [ Tony / 168 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ma numesc Tony.
  • Varsta reala: Am varsta de 16ani, in curand 17.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in orasul Constanta.
  • Cu ce va ocupati: Sunt stundent la liceu.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord cu acest lucru.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, cunosc regulamentul  serverului.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In primul rand sunt o persoana veche pe aceasta comunitate, am cunoscut foarte multe persoane diferite ceea ce ma face sa stiu cum sa abordez destule situatii grele. Niciodata nu m am considerat un player cu care sa ai probleme, mi a placut mereu sa ma distrez pe acest server. Imi place sa ajut playerii ce au probleme la inceput. Sunt destul de activ ziua, insa noaptea mi o petrec in mare parte pe server cand nu sunt foarte multi membrii staff.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Tony, am varsta de 16 ani si locuiesc in orasul Constanta. Sunt pasionat de gaming, masini si de fotbal. In timpul liber imi place sa ies cu prietenii pe afara sau sa ma joc FiveM. Sunt tipul de persoana cu care poti glumi, dar in acelasi timp poti face si treaba serioasa.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Carlo Gambino.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tony
  • Ore jucate pe server: In momentul actual am 370 ore jucate pe server.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe server din octombrie 2017.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Ma joc undeva la 5-6ore, in unele zile chiar mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni primite pe server.
  • ID-ul din joc: 168
  • Averea detinuta in joc: 4.000.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, ma consider o persoana cu o reputatie destul de buna pe server, deoarece mi am facut foarte multi prieteni.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, niciodata nu am avut discutii aprinse cu membrii staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pai as da totul din mine, deoarece imi doresc foarte mult aceasta functie si as vrea sa nu fac greselile pe care altii le fac. As putea ajuta comunitatea si prin activitatea mea pe care o ofer jocului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa de jucatorii noi ai acestei comunitati, de tickete pe joc cat si cele de pe discord si intrebarile ce apar pe chat. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord cu acest lucru.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share