Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Michael Grande [ CMS / ID: 806 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Carol Mihail Spinu
  • Varsta reala: 15, in noiembrie implinesc 16
  • Orasul unde traiti: Focsani
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am o experienta destul de vasta, nu numai pe fivem, ma implic cu seriozitate in tot ceea ce fac, duc la capat orice lucru inceput, am o fire obiectiva, mereu voi asculta partile participante la actiune si apoi voi lua decizia finala, imi place sa ajut playerii noi, dar si pe cei vechi in problemele pe care le intampina.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Carol, sunt elev, sunt o firma calma, empatica, am simtul umorului. Trasaturile mele definitorii sunt seriozitatea, sinceritatea si dragostea fata de aproape. Imi place sa ies in oras cu prietenii, petrec destul de mult timp si la calculator. Ca hobby, practic tenisul de camp, desenez, pictez, lucrez proiecte in photoshop, premiere pro si cant la orga.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Michael Grande
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): CMS
  • Ore jucate pe server: 428 in clipa de fata.
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ un an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Timpul acordat difera de la zi la zi, in functie de tipul alocat activitatii scolare, dupa terminarea anului scolar, in vacanta, voi acorda mult mai mult timp.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu.
  • ID-ul din joc: 806
  • Averea detinuta in joc: Am un apartament 1, ECLIPSE ET. 18 [CLASA B] +  In clipa de fata in contul bancar am 1,267,312$ + V.I.P. GOLD + Chevrolet Colorado + Harley Davidson Street 750 + Nissan Nismo GTR + Dacia 1310 Sport + Albany Buccaneer Custom + Toyota Supra 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incepe sa imi impart timpul petrecut pe server, chiar jumatate sau mai mult din el pe partea de staff, as ajuta jucatorii si cei noi, si cei vechi pe chat-ul din joc si la tickete. Comportamentul meu ar fi mult mai elevat, nu numai la tickete, dar si in roleplay, pentru ca un membru staff trebuie sa fie un exemplu pentru ceilalti jucatori.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ca si helper trebuie sa fii calm in primul rand, pentru ca apar fel si fel de probleme, si pe chat si la tickete, trebuie sa rezolvi orice problema cu cap, sa fii atent in tot ceea ce faci, sa ajuti cat de mult poti jucatorii, atat pe server la tickete si pe chat, cat si pe discord.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma de cand intru pe server pana ies.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share