Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Burcea Alin [ Djkocain / ID: 135 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ignat Alin Ionut 
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Zalau 
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev in perioada de practica
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur ca da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da dupa atata vechime pe server.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Merit aceasta functie, deoarece mereu am vrut sa ajut oamenii si sa imi dau cu parerea, desigur ceea ce ma privea. Doresc sa ajut playerii noi mai mult decat o pot face acum.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alin , am 17 ani a, sunt din Zalau , iar unul dintre hobby urile mele sunt gaming ul. Sunt o persoana căreia ii place sa rada, sa se simtă bine atunci când se relaxează sau când este in mediul online, sa cunoască personalități noi, sa învețe lucruri noi și sa se implice foarte mult pentru a ajuta staff-ul si playerii la o nelamurire/problema

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Burcea Alin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Djkocain
  • Ore jucate pe server:940
  • De cat timp jucati pe server: Joc inainte de ultimul wipe unde am avut la fel in jur de 500 de ore+ si wipe-ul asta am 940 de ore
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7-8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn pentru PowerGaming ca am tras din animatia de bandaj dar la final am recunoscut.
  • ID-ul din joc:135
  • Averea detinuta in joc: Am in jur de 8 milioane in banca , casa paleto la jobu scafandru si un subaru brz
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu cred ca nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nicodata de cand joc pe server 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as implica foarte , foarte mult si sa ajut membrii staff-ului cu ticketele respective oricand si sa rezolv problemele playerilor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu din perspectiva mea cred ca un Helper se ocupa cu tickete-le facute de playeri si sa feresc free-chatul si sa rezolv problemele si nelamuririle oamenilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da am aceasta posibilitate. 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share