Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ]Cent ICE [ Emy / ID: 4043 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Emy Stefan
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Constanta
  • Cu ce va ocupati:elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da corectitudinea ar trebui sa fie mereu pe primul loc
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):din punctul meu de vedere cred ca merit aceasta functie deoarece sunt foarte activ si imi place foarte mult sa ajut oameni si sa le ascult parerile si mereu incerc sa aleg calea cea buna sa impac pe toata lumea ca sa fie ok pentru toti
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): ma consider un baiat linistit  sociabil  intelegator sunt o fire saritoare mereu incerc sa aleg cea mai buna solutie  sa fie bine pentru toata lumea  si cred ca aceste lucruri sunt cele mai esentiale pentru a fi un helper bun care sa ajute comunitatea 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Cent ICE
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Emy
  • Ore jucate pe server: 520 cu aproximaere
  • De cat timp jucati pe server: de aproape un an cu o mica pauza si de aceea am un id putin mai mare
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: am avut decat un bug abuse la tuning care nu a fost intentionat un condus non rp si o coordonare pe diss
  • ID-ul din joc:4043
  • Averea detinuta in joc: 1000000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu , nu am avut niciodata o altercatie sau sa imi stric reputatia
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu consider ca membrii staf sunt niste oameni foarte buni care isi fac treaba foarte bine
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: as incerca sa fiu foarte constant in cat sa ajut toti playeri si sa le ofer ajutorul de care au nevoie 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: eu cred ca un halper se ocupa cu problemele jucatorilor si sa le ofere cele mai bune raspunsuri
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

                                                                                                         +REP

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share