Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Garcia Alejandro [ Gaboru ID 974 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru Claudiu
  • Varsta reala: 18 ( 19 ani in 2 luni )
  • Orasul unde traiti: Campulung Muscel
  • Cu ce va ocupati: Momentan cu nimic, doar ce am terminat liceul
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece am mai fost in Staff de 2 ori, si consider ca stiu cu ce se mananca treaba de staff, si fata de “Gaboru” din inainte acum personal cred ca m am mai maturizat si am renuntat la copilarisme si mici “gelozii”
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana de treaba din punctul meu de vedere, am simtul umorului, tin la gluma, nu ma supar, si cum toata lumea are si defecte, cum multi dintre cei ce va uitati peste aceasta cerere stiti deja asta, ma oftic uneori prea mult,dar incerc sa imi vad de treaba mea, sis a fac ce am de facut sis a nu ma mai intereseze de ce face x y si z 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Garcia Alejandro
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Gaboru
  • Ore jucate pe server: 788
  • De cat timp jucati pe server: aproape 2 ani, joc de cand era serverul in Paleto Bay
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acum ca am terminat si liceul, mai mult timp ca de obicei. ( 7-8-9 ore)
  • Sanctiuni anterioare pe server: De curand am primit 1 warn pentru condus non rp ( aveam un tir scos, si la garazul de la dezmembrari am dat sa scot o masina si am nimerit una care a fost bubuita cu 4 roti sparte etc, si nu aveam bani sa o pot parca sa scot alta, si am zis sa merg cu ea cu 4 roti sparte pana la tunning)
  • ID-ul din joc: 974
  • Averea detinuta in joc: 9 milioane + cateva masini ( acumulate in jur de 500.000$ + 20k praf de pusca etc.)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu ma stiu cu o reputatie proasta, dar am si eu haterii mei
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Cu tony aveam in trecut, dar consider ca am trecut peste acele momente, si din punctual meu de vedere eu nu mai am nimic cu el si chiar consider ca suntem prieteni.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Diferit fata de ce face stafful actual nimic, as incerca sa ma autodepasesc pe mine si sa fiu mai bun decat am fost pana acum.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu ajutarea playerilor noi de pe server foarte mult, si indrumarea celor noi sa intre pe serverul de discord pentru a putea fi la current cu update urile, anunturile de pe discord…
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share