Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Taylor Frank [ STORM / ID: 56 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ma numesc Andrei.
  • Varsta reala: Am 26 de ani.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in Alicante, Spania.
  • Cu ce va ocupati: Nu ma ocup cu nimic momentan.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, categoric.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Consider ca da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece imi petrec o mare parte din zi pe joc ajutand cand pot cu ce imi sta in putinta. Totodata consider ca m-ar face mult mai atent si mai constient ca tot ce fac trebuie facut cu cap atat IC cat si OOC.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire sociabila, glumeata si responsabila. Consider ca pot fii persoana la care poti apela cu incredere sa te ajut si totodata o sa o fac din placere si o sa fac tot ce imi sta in putinta sa rezolv asta. Imi place sa aflu lucruri noi si mereu sunt bine venite atat sfaturile cat si criticile, consider asta ca pe o noua lectie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Taylor Frank am numele in joc.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): STORM am numele pe chatul global.
  • Ore jucate pe server: Am 1395 ore jucate.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe server din octombrie-noiembrie 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Destul de multe ore acord, undeva la 5 ore cel putin.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut sanctiuni pe ID 56. Am avut un singur ban acordat pe ID 14567 (fostul ID) scos de Gozde deoarece filmam un bug si nu am avut timp sa fac ticket (nu terminasem inca de filmat 'procedura completa'), ulterior dovedindu-i asta pe suport. 
  • ID-ul din joc: Am ID 56.
  • Averea detinuta in joc: Detin tir la 2 milioane cu prelata mare si vaporul de transport, o casa in Mirror (nr 32), si bani cash in jur de 13 milioane (la ora actuala).
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din ce stiu eu, nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut altercatii cu membrii staff-ului.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cu singuranta ma implic mai mult si acord mai multa seriozitate atat comunitatii cat si jucatorilor de pe aceasta comunitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cred ca un helper se ocupa cu ajutarea playerilor noi cu diferite nelamuriri atat pe chat cand au nevoie cat si la ticketele create de acestia. Si totodata sa le explice pe intelesul lor atunci cand au gresit, si aici ma refer la explicarea regulii incalcate pas cu pas ca sa inteleaga unde a gresit si sa fie mai atent pe viitor. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea de a filma.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share