Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Chang Li [ Ciuf / ID : 3175 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Sergiu
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Timisoara
  • Cu ce va ocupati: Student anul I
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ii ajut pe cei din jurul meu si vreau sa ajut si aceasta comunitate. Avand functia dVeh mereu am incercat sa sterg toate masinile abandonate cu care ma intersectam si as vrea sa trec la alt nivel si sa ajut si jucatorii comunitatii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Sergiu, sunt student in anul 1, pasiunile mele sunt sportul si jocurile, joc gta 5 din 2013, anul in care a aparut, iar fivem ul l am descoperit aproximativ acum 2 ani. Sunt o persoana cu simtul umorului, o persoana calma, adaptabila, corecta, amabila, o persoana careia ii place sa ii ajute pe cei din jurul sau.
  • Informatii de pe joc:

  • Numele din joc (Buletin): Chang Li
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Syth
  • Ore jucate pe server:  903 ore
  • De cat timp jucati pe server: Pe server ma joc de cand s a dat acel force wipe. Am mai jucat si in trecut, dar nu foarte mult.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: De obicei peste 5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 3175
  • Averea detinuta in joc: Apartament in Eclipse, Tir Phantom, Evo 9, prelata mare, alte autovehicule si bani.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi as dedica tot timpul sa ajut oamenii de pe aceasta comunitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca helper ul se ocupa cu rezolvarea problemelor/nelamuririlor jucatorilor, un helper rezolva ticketele, ii ajuta pe cei noi, sterge masinile abandonate care cauzeaza fps drop uri si ajuta la mentinerea linistii pe server si a unui rolplay cat mai frumos si cat mai apropiat de realitate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share