Jump to content
×
×
  • Create New...

[ Helper } Tony Cocerhan [ Tony 1449]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tony Cocerhan
  • Varsta reala:19
  • Orasul unde traiti: Suceava
  • Cu ce va ocupati: Student la Universitate ( Anglia ) , in timpul liber lucrez in domeniul constructiei
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA , sunt de acord cu acest lucru
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Pot spune ca 90% il cunosc foarte bine
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie , deoarece , consider ca pot fii o persoana de baza si capabila in a da o mana de ajutor server-ului .Doresc sa fim o comunitate unita si sa ne ajutam in orice moment , indiferent de situatie .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  O scurta descriere a mea , o pot face prin caracterul si comportamentul meu , consider ca sunt o persoana foarte rabdatoare , calma , dar , in acelasi timp dura si serioasa ,in momntele si situatile care mi sunt in fata , pentru a fi capabil sa iau decizi corecte .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tony Cocerhan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tony
  • Ore jucate pe server: 380+ ore 
  • De cat timp jucati pe server: Din luna Noiembrie 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 3 ore uneori pot ajunge si la 6 ore pe zi 
  • Sanctiuni anterioare pe server:  [ID: 1449] / [Motiv: Condus non-roleplay ] / [Nr. Warnuri: 1/4]  este singurul 
  • ID-ul din joc: 1449
  • Averea detinuta in joc:  Tot ce detine Vip-ul Emerald , pachet tesla , 300k bani , supra v2 , bugatti veyron , colorado , si alte masini de clasa B si C ( aprox inca 3 masini ) 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU , orice greseala am facut mi-am asumat-o 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa schimb modul si perspectiva jucatorilor de a face roleplay cat mai realistic si cat mai bun posibil pentru a imbunatati orasul .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta , explica si invata jucatorul sa respecte si sa inteleaga regulamentul care sta la baza server-ului . Totdeodata , un helper ofera sfaturi jucatorilor cum ar trebuii sa procedeze in anumite actiuni .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , am posibilitatea dea a filma
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da , sunt  de acord
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share