Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Atodiresei Simion [ Kropper / 10794]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

• Numele real: Marica Vlad

• Varsta reala: 16 ani

• Orasul unde traiti: Buzau

• Cu ce va ocupati: Elev

• Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Normal , cine a greșit o sa își primească sancțiunea indiferent dacă imi este sau nu prieten .

• Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da gulamentul serverului?: 

• De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta funcțiune deoarece am mai fost pe un server în staff și m am descurcat excelent .

• Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Marica Vlad sunt din județul Buzău . Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa , știu sa respect omul care ma respecta.  Îmi place sa petrec timpul liber jucând jocuri pe pc sau sa ies afara cu prieteni.

 

Informatii de pe joc:

 

• Numele din joc (Buletin): Atodiresei Simion

• Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Kropper96

• Ore jucate pe server: 260

• De cat timp jucati pe server: 4 luni

• Cat timp acordati serverului pe zi: O sa vina vara și o sa petrec undeva la 6 7 8 ore pe zi .

• Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut sanctiuni .

• ID-ul din joc: 10794

• Averea detinuta in joc: Am câteva mașini ( nissan r34 nismo , supra a80 și restul mașini sub 100k ) și mai am în banca 220k

• Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu

• Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , nu am avut niciodată altercatii cu un membru staff

• Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Eu as urmări fiecare player și ușor , ușor sa nu se mai facă Fail RP. ( oricum fail rp sunt foarte rare , dar sunt )

• Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER are responsabilitatea sa aibă grija ca toți playeri sa respecte regulamentul în rp.

• Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da

• Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da , sunt foarte conștient.  Oricum eu sunt felul de om care își asuma orice greseala .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share