Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] June Guadalajara de Salvador [ nichole / ID: 78 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Nichole Novac
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Stuttgart
  • Cu ce va ocupati: Eleva
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Merit aceasta functie pentru ca de cand ma joc pe server am acumulat destula experienta si ii pot ajuta pe altii, cunosc regulamentul serverului foarte bine, iar facand roleplay in mai multe factiuni, cunosc si multe reguli "nescrise". Petrecand mai mult timp cu o parte din membrii staff, am invatat si vazut cum se actioneaza in diferite situatii ca staff. Pe langa asta, ma consider activa si la ore cand nu este asa mult staff pe server, sau acestia sunt ocupati.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Nichole, am 17 ani si locuiesc de 6 ani in Germania. Sunt o persoana precauta, atenta la cei din jurul meu si foarte implicata. Ma consider o persoana rabdatoare, dar si rabdarea mea are o limita. Pot sa ma descurc in aproape orice situatie si pot spune ca ma pricep la toate cate putin, asa incat sa pot ajuta cu orice.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): June Guadalajara de Salvador
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): nichole 
  • Ore jucate pe server: 970
  • De cat timp jucati pe server: De un an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 6 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 Ban pt Suferinte OOC
  • ID-ul din joc: 78
  • Averea detinuta in joc: ca. 4mil 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu cred.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic prea diferit decat ceea ce face staff-ul actual. Ma pricep la mai multe chestii ce pot ajuta server-ul. De exemplu ma pricep destul de bine la editare si as putea face diferite video-uri in beneficiul serverului. In trecut am mai ajutat si cu alte lucruri, ceea ce o sa o fac si in continuare. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper este responsabil pentru oferirea de suport jucatorilor si indrumarea lor catre un gameplay fair. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am majoritatea timpului Instant Replay-ul si pot filma oricand cu NVIDIA Shadowplay.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share